ÚVOD
EMA získala první cenu na Prague
Fire & Security Days Award 2011 a Zlatý Amper 2012.

NOVINKA V ZABEZPEČENÍ AUTOMOBILŮ

  • nový zabezpečovací systém s nejjednodušší možnou instalací
  • bez nutnosti jakékoliv montáže
  • snadno ovladatelný pomocí vašeho mobilu
  • snadno přenositelný z vozu do vozu
  • určený pro libovolný vůz
FUNKCE

Co to je? Jak se to instaluje? Jak to funguje?

EMA je miniaturní elektronický alarm, který sdružuje v jednom těle kompletní GSM část, senzory, záložní Li-Ion akumulátor a napájecí část 12V včetně standardizovaného konektoru. Pro zprovoznění stačí jen vložit SIM kartu a celé zařízení zasunout do napájecího konektoru (konektor zapalovače) vašeho vozu. Nyní jen prozvoníte. Zařízení si automaticky uloží vaše číslo se kterým pak komunikuje. Pro další, podrobnější nastavení nebo změny můžete použít jednoduché SMS příkazy nebo připojit pomocí USB konektoru vaše PC. EMA s vámi komunikuje jednoduše, intuitivně. Snadno přidáte další telefonní čísla vašich členů rodiny nebo zaměstnanců, změníte texty SMS, název zařízení, pokud bude třeba, nastavíte senzory ...

EMA je trvale zasunutá v napájecím konektoru automobilu. Jakmile vůz opouštíte, jen krátce prozvoníte z vašeho mobilu. Ema se zaktivuje a její senzory naklonění, otřesů a polohy, detektor poklesu napětí v síti, popřípadě externě připojené senzory, hlídají váš vůz. Při některé z událostí (lze konfigurovat), jako je narušení prostoru vozu (pohyb), naklonění (odtah), startování (detekce poklesu napětí v palubní síti) nebo neoprávněného pohybu vozidla (GSM lokátor) – kterákoliv událost spustí okamžité volání na přednastavená mobilní čísla, popřípadě pošle SMS. Vy pak máte možnost na dálku prostor odposlouchávat a případně sledovat trasu vozidla.

EMA umí pracovat i ve vozech, u kterých se napětí 12V ztratí při vypnutí spínací skříňky. V těchto případech zajišťuje napájení zařízení vnitřní Li-Ion akumulátor.

PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pohybové PIR čidlo - Miniaturní pohybové čidlo o rozměrech pouze 25x20x20mm, rozšiřující možnosti detekce pohybu micro alarmu EMA. Snadné upevnění na téměř libovolné místo ve voze. Připojení k alarmu pomocí USB konektoru a povolení v nastavení.
Prodlužovací kabel 12V - Kvalitní prodlužovací kabel, do kterého jednoduše zapojíte micro alarm EMA. Je vhodný zejména v případech, kdy je palubní napájecí konektor ve vašem voze těžko přístupný. Délka kabelu cca 2 metry.
Příslušenství pro EMA alarm
Příslušenství pro EMA alarm
SOFTWARE

KONFIGURAČNÍ PROGRAM EMA CONFIG

  • jednoduchý a přehledný konfigurační program
  • kompatibilní s Windows XP, Vista a 7
  • ke stažení zdarma
Testovací verze
KONTAKT

    PARTNER

Josef KVAPIL a.s.

Kubánské nám. 1391/11,

10000 Praha 10 Vršovice, Czech Republic

Velkoobchod:

email: ema@kvapil.cz

b2b: obchod.kvapil.cz

VÝROBA
A DISTRIBUCE

FLAJZAR, s.r.o.

Lidéřovice 151

696 61 Vnorovy, Czech Republic

IČ: 01616161, DIČ: CZ01616161

email: flajzar@flajzar.cz, web: www.flajzar.cz

Tel.: +420 776 586 866

EN DE CZ SK
Výroba a distribuce